كمكهای عمو سام در راه است!!!

بله دوستان و هموطنان گرامی. منتظر باشيد تا روزنامه ها، مجلات و کانالهای ماهواره ای بيشتری مثل قارچ با مقالات و برنامه ها و از همه مهمتر پولها و جوايز اهدايی  عموسام سر از خاك در بياورند...همچنين در ماههای آينده ايرانی نماهای بيشتری برنده انواع جوايز و مسابقات خواهند شد و صد البته همه در جهت دگرديسی فرهنگ اصيل ايرانی و اسلامی ما خواهد بود. در همين رابطه است كه ميبينيد خودباختگان يا خودفروختگانی نظير رمضانزاده و ابطحی و افرادی ديگر ساعتها در فرودگاه منتظر نزول اجلال يك منحرفی می مانند كه حتی نميتواند به حرفهای خودش هم پايبند بماند ( مثلا حوزه برون مرزی و درون مرزی قوانين اسلامي!) ولی هيچ اثری از همين جانداران (؟) در استقبال از دو خبرنگار ربوده شده ايرانی كه پس از ۴ ماه و اندی از بند و شكنجه آمريكاييان و انگليسيان مدافع حقوق بشر رهيده اند نميبينيد!!!

حالا با هم خبر زير را مرور كنيم:

ريچارد پرل از مشاوران بانفوذ پنتاگون روز گذشته مدعي شد ايران تا بطن حاكميت خود درگير تروريسم است و ايالات متحده بايد به آرامي درصدد كمك به شكل‌گيري انقلابي دموكراتيك از داخل ايران برآيد.  

به گزارش خبرگزاري رويتر، پرل كه به برلين سفر كرده است روز پنجشنبه در نطقي پرسيد: آيا در مورد حمايت ايران از تروريسم و پرداخت‌هاي آنان به حماس و حزب الله شكي وجود دارد؟  

به گفته پرل آمريكا بايد به دنبال تغيير رژيمي در ايران باشد كه خود ايراني‌ها عاملش باشند هرچند كه وي تصريح كرد براي عملي شدن اين پروژه ايراني‌ها به اندكي كمك نيازمندند. براساس اظهارت پرل مردم ايران به برنامه‌هاي رسانه‌اي بيشتري نياز دارند تا سطح ارتباطات‌شان ارتقا پيدا كند. وي گفت: ما بايد خود را براي كمك به برخورداري آنها از روزنامه‌هايي كه در كشور خودشان منتشر شود آماده كنيم.  

عضو سابق شوراي مشورتي پنتاگون در بخشي از اظهارات خود تصريح كرد:‌پتانسيل لازم براي تغيير رژيم در ايران وجود دارد اما بايد آنها را در جهت عملي كردن اين هدف ياري دهيم. وي افزود:‌پيروزي آمريكا در عراق تهديدي براي تمامي رژيم‌هاي خودكامه منطقه است و آنان اين نكته را به خوبي درك مي‌كنند.  

/ 5 نظر / 9 بازدید
حامد(پرسپولیس زلزله)

سلام خوبی عزيزم وبلاگ خوبی داری به ما هم سر بزن منتظر حضور سبزتون هستيم چاکر شما داش حامد راستی ابديت ميکنی خبر بده خبر ها داغ فوتبال ايران بابا بيا ديگه منتظرم بای قرمزته

بدون نام

خدا شر ظالمان را به خودشان بازخواهد گرداند . انشاء الله

یه آدم عادی اما نه خیلی....

سلام خسته نباشی. بذار در مورد اون چند تا آدم ٪٪٪ که می‌خوان با کاسه ليسی بنگاه نوبل مدال دموکراسی بگيرن هيچی نگم !! اميدوارم بيشتر باهم آشنا بشيم. به اميد ديدار و التماس دعا

حامد

از آدمای پستی مثل ابطحي، چیزی جز این انتظار نمی رود.

suse

حالا بعد از آب دادن بند توسط جناب پرل پيدا کنيد پرتغال فروش را؟؟؟!!!