دولتی که قاتل مسلمانان شد و رمضان را تبریک گفت!

حساب تمام گلوله هایتان را داریم


احسان عمادی -

شاید وقتی آن کودک افغان برای اولین بار جنگنده های ارتش ایالات متحده را در آسمان دود آلود کشورش دید هیچ وقت فکر نمی کرد که این ارتش بلای جانشان شود تا آنجا که مردم بی گناه را نه تنها در خانه و کوچه و خیابان بلکه حتی در مراسم جشن و شادی و عروسی نیز به خاک و خون بکشد. فکر می کرد آمده اند تا او را از جهل طالبان خلاص کنند، از سایه غول سیاهی به نام ملا عمر که وحشت را برای تمام سرزمینشان به ارمغان آورده بود اما امروز بیش از طالبان چکمه سربازان آمریکایی راه نفسش را بسته است و بر سینه اش سنگینی می کند. امروز باید پدرش را از زیر خاک بیرون بکشد، دست خانواده زخمی و مجروحش را بگیرد و جلوی دوربین فاکس نیوز ببرد تا چشمان کور کاخ سفید ببیند که پیام تبریک رئیس جمهور اوباما برای او پدر نمی شود. تا رئیس جمهور اوباما ببیند که با شنیدن پیام او لبخند بر لب هیچ کس نمی نشیند. پیام تبریک تو بوی خون می دهد و گلوله و فشنگ هدیه توست به مسلمین جهان !
چه خیال خامی داشت آن جوان افغانی که با دیدن پرچم ایالات متحده گل از گلش می شکفت و منتظر بود تا از سواحل اقیانوس اطلس برایش آزادی بیاورند و البته آوردند ؛ آزادی با طعم گوانتانامو به تو رسید همانطور که آزادی با ابوغریب سهم مسلمین عراق شد ! سوغات برایمان حقوق بشر آوردند تا قبرستان هایمان را آباد کند، ثروت مردم عراق را ببلعد و غزه را زندانی کند. امروز باید به آنها بگوییم از هر چه تحفه غربی است متنفریم و هرچه آوردند ارزانی خودشان. باید به آنها بگوییم دهان نجس شما لایق لفظ مبارک رمضان نیست و نیازی هم به تبریک نیست، ما حسن نیت شما را از فشار اسلحه بر شقیقه هایمان حس می کنیم و پیام تبریکتان را با همان پیام تهدید اتمی شنیدیم. ما با تمام وجودمان به رذالت شما ایمان آورده ایم و پستی شما را از عمق جان درک کرده ایم ؛ بله آقای رئیس جمهور، رمضان مبارک، حالمان هم خوب است اما اگر سر به تن شما نباشد بهتر می شویم.
هنوز زمان زیادی از لگدمال کردن حقوق مسلمین در قطعنامه 1929 نگذشته که خانم کلینتون به فکر تبریک افتاده است و همه چیز را فراموش می کند ولی ما خوب یادمان هست، آن روز چکمه سربازان آمریکایی پای شما بود و صفیرگلوله تانک هایتان از حنجره شما بلند می شد که مسلمان نباید مستقل باشد، نباید مقتدر باشد، نباید پیشرفت کند، نباید بدون اجازه ما آب بخورد ! و حالا پیام تبریکتان اصلاً به ما نمی چسبد. البته از نظر شما ما مسلمان نیستیم، مسلمان همان هایی هستند که با شما پیاله می نوشند و با فرزندان اسرائیل عقد اخوت بستند، مسلمان خوب برای شما یعنی مزدور خوب، یعنی نوکر خوب. ما التماس آن کودک فلسطینی را یادمان نرفته که دست به دامن گرگ های صهیون شده بود تا پدرش را پاره پاره نکنند، دیدیم که مدیترانه، دریای سرخ شد ؛ ما دیدیم که لبنان 33 روز به خاک و خون کشیده شد و شما چه خوب استفاده می کردید از حق وتوی شورای امنیت... نه ! پیام تبریک شما در ذهن ما نمی گنجد ؛ توبه گرگ، مرگ است اما شما روی گرگ را هم سفید کردید و ما یادمان نمی رود که برای مذاکره با گرگ اول باید دندانهایش را در دهانش خرد کنیم.
حالا این شما و این جماعت مسلمین تشنه خون شما، شکی نیست که رمضان بدون شما مبارک تر است. پایتان را بیش از گلیمتان گذاشته اید و این را هم خودتان می دانید؛ برای همین دست به دامن پیام های تبریک شده اید تا شاید ساده لوحان را بفریبید اما اینجا به جز شیوخ مرتجع عرب ساده لوحی نیست. العربیه دیگر مخاطب ندارد و نصرالله همچنان اسطوره جوانان عربی است.
پس یادتان نرود که هر فشنگ شما امانتی است نزد ما، حساب تمام گلوله هایتان را داریم و به زودی همه آنها را تقدیم خودتان می کنیم که سینه شما برای نگهداری از آنها شایسته تر است و مسلمان امانت را به امانتگذار تحویل می دهد. راستی رمضان هم مبارک!

 

منبع: کیهان سه شنبه ٢۶ مرداد

 

/ 1 نظر / 45 بازدید