تابوت و کت وشلوار

واي به حال كشوري كه سربازانش اينها باشند كه از صداي تعمير ميز یا کمد در اتاق بغلي اينجوري بترسند...اينها چه شكلي تفنگ به دست ميگيرند؟
اندازه اين بدبخت را ميگرفته اند كه برايش لباس و كت و شلوار تهيه كنند..

نظامي زن انگليسي: مي خواستند براي من تابوت بسازند!

  تنها زن بازداشت شده در نخستين مصاحبه خود پس از بازگشت از ايران به روزنامه سان گفت: در زمان دستگيري به او گفته مي شده درباره مرگ در راه وطن چه احساسي داري.ضمن اين كه يك نفر اندازه مرا گرفت و با صداي چوب و تخته اي كه مي آمد فكر كردم در حال ساختن تابوت براي من هستند.

 به گزارش عصر ايران و به نقل از روزنامه سان چاپ انگليس، في ترني 25 ساله كه يك دختر سه ساله دارد، افزود: يك روز در سلول خود بودم كه شنيدم صداي ميخ و تخته مي آيد، بعد يك زن آمد و اندازه مرا گرفت. مطمئن شدم كه قصد دارند براي من تابوت بسازند. همچنين مي ترسيدم مورد تجاوز قرار بگيرم.

 پرفروش ترين روزنامه انگليس نوشت: هنگامي كه تلويزيون ايران تصويري از اين زن را نشان داد كه روسري پوشيده بود و با عصبانيت سيگار مي كشيد وي به نماد درگيري ميان ايران و انگليس تبديل شد.

/ 4 نظر / 35 بازدید
ب.س

http://www.siawash.persianblog.ir/

عماد هنرپرور

جالب بود! عصبانی نباشيد و کمی هم حق بديد به اين خانم ترنی... به هر حال ترسيده بوده! البته آی کيو هم بی تاثير نيست!

غلام

رفتار ايرانيان بايد انسان دوستانه باشد تا مردم کشورهای ديگر به اسلام و ايران نزديکتر شوند مطلب شما جالب بود ولی می توانستيد توضيحات کاملتری بدهيد و منظورتان از اندازه گيری آن زن نيز بيان نشده بود

حميدرضا

سلام. احتمالا طرف با اون قيافه زشت و اون هيکل چاق و بی خودش ارزوش اين بود بيان بهش تجاوز بکنند و اين ارزوش رو گفته... البته بايد بدونيد که زنها توی ارتش امريکا و انگليس معروف به ماده شير هستند و اين رو هم در نظر بگيريد که ۱۴ مرد و يک زن در يک گروه واقعا چه نتيجه ای ميشه ازش گرفت در ضمن توی خبرها هم خبری از پدر بچه اش اصلا نبود...( می دونم که بی ادبی هستش اما وقتی يکی اينجوري ادعا می کنه بايد درباره اش اين طور قضاوت کرد)